Fotovoltaické panely LUXEN

28.08.2023

Solární panely LUXEN - Solární moduly této 5. řady vynikají průlomovou inovací solárních článků velikosti M10 (182 mm) pro nejvyšší výkon a nejnižší LCOE (z ang. levelized cost of energy/vyrovnané náklady na energii), což činí z řady 5 optimální volbu pro malé i velké solární elektrárny. Technologie plátků s příměsí galia výrazně zvyšuje výkon a spolehlivost modulu pro dlouhodobé používání.

 • Výrazně zvyšují odolnost proti UV stárnutí a korozi způsobené pískem, kyselinami, zásadami a solnou mlhou
 • Polořezaný článek, dvoupanelový design, MBB a kruhová drátěná páska
 • Pečlivě navrženy s vlastnostmi pro boj proti vadám
 • Průlom v galliem dopovaných waferech M10/182mm velikosti modulů článků (uvolňuje ultra vysokou úroveň solární energie)
 • Zlepšení výkonu ve vysokých teplotách a ve stínu.

Co je to Technologie Half-Cut Cell + Twin Panel?

Tato inovativní technologie spočívá v rozkrojení solární buňky napůl pomocí nezničujícího infračerveného laserového řezání. Tímto způsobem se klasický layout 3 buněčných řetězců v 1 elektrickém obvodu transformuje na inovativní layout 6 buněčných řetězců + 2 elektrické obvody v jednom fotovoltaickém (PV) modulu.

Hlavní Výhody:

 1. Zvýšený výkon: Tato technologie půlí elektrický proud buňky, což vede k redukci vnitřního elektrického odporu a zvýšení výkonu modulu o až 2 %. To znamená více energie pro vaši domácnost nebo firmu.

 2. Nižší ztráta při stínění: Díky designu s dvojitými panely dochází k minimalizaci ztrát výkonu při stínění, což výrazně zlepšuje výkonnost celého PV systému.

 3. Snížení teploty teplých míst: Díky půlení elektrického proudu se teplota teplých míst snižuje o 50 %, což zvyšuje spolehlivost a životnost solárního modulu.

 4. Nižší provozní teplota: Snížením tepelných ztrát během provozu a nižší provozní teplotou se zvyšuje spolehlivost modulu a celkový výstupní výkon.

 5. Vyšší výkon při zastínění: Díky dvojitému uspořádání buněčných řetězců modul stále produkuje alespoň 50 % energie i při částečném stínění.

 6. Vícebodová sběračová technologie: Inovativní vícebodový design sběračů zkracuje cestu sběru proudu o 50 % a snižuje vnitřní odpor buňky, což zvyšuje výkon modulu až o 1 % - 1,5 %.

Proč si vybrat naše panely?

Naše společnost je hrdá na to, že můžeme přinést do vašeho domova nebo firmy ty nejnovější technologické pokroky v oblasti solární energetiky. Naše solární panely s technologií půlící buňky a dvojitými panely jsou navrženy tak, aby maximalizovaly výkon, účinnost a spolehlivost vašeho solárního systému. S našimi panely budete mít jistotu, že vaše investice do solární energetiky bude mít dlouhodobý pozitivní vliv na životní prostředí i na váš rozpočet.