Kariéra v Greensie - konzultant Praha

Hledáme produktového manažera pro fotovoltaiku - Praha, středočeský kraj

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici manažera-konzultanta pro fotovoltaiku. Budeš zodpovědný za vedení obchodních případů, nabídek služeb kolem fotovoltaiky (FVE) i fotovoltaického ohřevu vody (FVO), primárně pro rodinné domy, ale v budoucnu i pro bytové domy a obce. Vaší náplní práce bude například jednání s klíčovými zákazníky ohledně větších projektů v komerčním sektoru a péče o B2B zákazníky.

Máte obchodního ducha a chcete se podílet na rozvoji firmy? Přidejte se k nám!

Popis pozice:

  • budování a udržování dlouhodobých vztahů s firemními zákazníky
  • akvizice nových obchodních příležitostí
  • příprava podkladových kalkulací pro klienty
  • formální kompletace nabídek
  • práce s interním CRM systémem (Raynet)
  • flexibilní pracovní dobu, občasnou práci v režimu home office

Požadujeme:

  • relevantní praxe na obchodní pozici (B2B)
  • výhodou vzdělání v oblasti elektro nebo technickém oboru
  • zájem o fotovoltaiku, ideální bude zkušenost s fotovoltaikou
  • výborné komunikační schopnosti, samostatnost, aktivní přístup
  • AJ středně pokročilá
  • znalost MS Office
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení (fixní základ + nelimitovaná provize)
  • možnost osobního růstu
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • firemní benefity (prémie, flexibilní pracovní doba)
  • teambuildingové akce
  • prostředí rodinné firmy bez korporátních předpisů
  • nástup možný ihned

Informace o pozici:

  • Greensie s.r.o.
  • Kancelář Praha
  • Práce na plný úvazek (IČ výhodou)