Magazín fotovoltaiky

Po krátké pauze opět pokračuje program NZÚ Light s novými podmínkami. Asi nejzásadnější změnou je snížení dotace na 70 000 Kč a omezení na žadatele nevlastnící žádnou další nemovitost anebo podíl v další nemovitosti. Technické parametry zůstávají stejné.

Nové podmínky programu NZÚ platí od 15. února. Pokud si pospíšíte, tak Vám ještě garantujeme výhodnější staré podmínky!

Program Nová zelená úsporám Light, zaměřený na podporu úsporných opatření v domácnostech, bude po vánoční přestávce znovu spuštěn v polovině ledna, rozšířen o přídavek na dítě.

Dotační program Nová zelená úsporám je jednou z nejdůležitějších podpor pro energetické úspory v České republice. V září 2023 se program dočká významných změn, které mají za cíl zjednodušit a zpřístupnit ho širšímu spektru žadatelů.

Solární panely LUXEN - Solární moduly této 5. řady vynikají průlomovou inovací solárních článků velikosti M10 (182 mm) pro nejvyšší výkon a nejnižší LCOE (z ang. levelized cost of energy/vyrovnané náklady na energii), což činí z řady 5 optimální volbu pro malé i velké solární elektrárny. Technologie plátků s příměsí galia výrazně zvyšuje výkon a...