Školení FVE

V našem školícím centru vzděláváme nejen naše konzultanty, techniky, ale i zájemce z řad veřejnosti

V našem školícím centru se zaměřujeme na vzdělávání v oblasti fotovoltaiky. Náš cíl je nejen poskytovat odborné znalosti a dovednosti našim vlastním konzultantům a technikům, ale také šířit povědomí o fotovoltaických systémech veřejnosti. Proto jsme otevřeni i pro zájemce z řad veřejnosti, kteří mají zájem se dozvědět více o této stále se rozvíjející oblasti.

Ve školícím centru nabízíme různé typy školení, seminářů a workshopů, které pokrývají široké spektrum témat spojených s fotovoltaikou. Naše programy jsou sestaveny tak, aby poskytovaly komplexní informace o technologiích, návrhu a instalaci fotovoltaických systémů, provozu a údržbě, legislativě a ekonomice solární energie.

Během našich školení se účastníci seznámí s nejnovějšími trendy a inovacemi v oblasti fotovoltaiky. Získají praktické dovednosti a know-how potřebné pro úspěšnou realizaci a správu fotovoltaických projektů. Díky našim zkušeným lektorům, moderním výukovým materiálům a praktickým cvičením se naši účastníci stávají informovanými a kvalifikovanými profesionály ve fotovoltaickém průmyslu.