O nás

Založení naší instalační společnosti Greensie s.r.o. bylo důsledkem úspěchů, kterých jsme dosáhli s naší druhou společností Maxori s.r.o. Právě prostřednictvím Maxori jsme se specializovali na velkoobchod a vybudovali si silnou pozici na trhu, kde jsme si zajistili stabilní dodávky všech potřebných kvalitních komponent pro solární montáže.


V dnešní době se firmy potýkají s hlavním problémem, kterým je nedostatek kvalitních komponent na trhu. To výrazně ovlivňuje průběh solárních instalací, které jsou stále více žádané a potřebné. A proto se zaměřujeme na udržení dostatečného množství komponent skladem. Tímto způsobem zajišťujeme, že jsme schopni rychle a efektivně provádět instalace pro naše zákazníky. Od nabídky po realizaci do 2 měsíců.

Naše hlavní specializace spočívá v instalaci a prodeji špičkových fotovoltaických systémů Luxen. Máme bohaté zkušenosti s instalací solárních panelů a příslušného vybavení na různých typech budov a objektů ať už se jedná o rodinné či bytové domy, města i obce. Naše týmy profesionálních techniků mají hluboké technické znalosti a dovednosti, které jsou nezbytné pro správnou instalaci solárních systémů.

V Greensie klademe důraz na kvalitu a spolehlivost našich služeb. Každá instalace je prováděna s precizností a péčí o každý detail. Navrhujeme a implementujeme individuální řešení, která vyhovují specifickým potřebám našich zákazníků. Sledujeme nejnovější technologické trendy a inovace, abychom mohli nabídnout nejmodernější solární systémy, které využívají nejefektivnější technologie a poskytují optimální výkon.

Kontakt

Greensie s.r.o.

Na okraji 381/41
Praha 6 - Veleslavín

IČO: 09262482, DIČ: CZ09262482

Office, showroom, sklad

Hybernská 15, Praha 1 - Nové Město

Provozní doba

Pondělí - Pátek: 9:00 - 18:00

+420 222 703 031

instalace@greensie.cz