Reference instalací FVE

Jsme hrdí na naše bohaté portfolio spokojených zákazníků, kteří nám důvěřovali a spolupracovali s námi při realizaci svých solárních projektů. Naše reference jsou důkazem našeho profesionálního přístupu, vysoké kvality práce a spolehlivosti.

Koncem října jsme realizovali další fotovoltaickou elektrárnu. V rámci programu NZÚ Light - fotovoltaický ohřev vody byly klientovi nainstalovány 4 celočerné panely Luxen a regulátor Geti. Vše napojeno přímo do bojleru. Od podpisu smlouvy po spuštění do ostrého provozu uběhly pouhé 4 týdny!

V půlce září jsme realizovali další fotovoltaickou elektrárnu. Tentokrát v rámci programu NZÚ Light - fotovoltaický ohřev vody. Klientovi byly nainstalovány 4 celočerné panely Luxen a regulátor Geti. Vše napojeno přímo do bojleru Dražice OKCE 160. Od podpisu smlouvy po spuštění do ostrého provozu uběhly pouhé 2 týdny!

V uplynulém červenci byla realizována velká fotovoltaická elektrárna rodinný dům v Řenčích. Po pečlivé konzultaci jsme našemu klientovi navrhli a doporučili fotovoltaický set Lemax 10kWp od společnosti Maxori.cz a wallbox od společnosti Solax. Od prvotní nabídky až po plnohodnotný provoz uběhly pouhé dva měsíce.

V uplynulém červenci byla realizována menší fotovoltaická elektrárna rodinný dům v Prachovicích. Po pečlivé konzultaci jsme našemu klientovi navrhli a doporučili fotovoltaický set Lemax 7kWp od společnosti Maxori.cz. Od prvotní nabídky až po plnohodnotný provoz uběhly pouhé dva měsíce.

V uplynulém červenci byla realizována fotovoltaická elektrárna na dalším rodinném domě. Po pečlivé konzultaci jsme našemu klientovi navrhli a doporučili fotovoltaický set Lemax 5,6kWp od společnosti Maxori.cz. Od prvotní nabídky až po plnohodnotný provoz uběhly pouhé dva měsíce.

V uplynulém červnu jsme úspěšně dokončili další projekt fotovoltaické elektrárny. Po pečlivé konzultaci jsme našemu klientovi navrhli a doporučili fotovoltaický set Lemax 10kw spolu s baterií 10kWh od společnosti Maxori.cz. Od prvotní nabídky až po plnohodnotný provoz uběhly pouhé tři měsíce.

V květnu jsme realizovali další fotovoltaickou elektrárnu. Klientovi byl po konzultaci doporučen fotovoltaický set Lemax 10kw s baterií 10kWh od Maxori.cz . Od nabídky po spuštění do ostrého provozu neuběhly ani tři měsíce.

Snažíme se každému zákazníkovi poskytnout individuální a komplexní řešení, které odpovídá jejich specifickým potřebám a požadavkům. Naši odborníci pracují s nejmodernějšími technologiemi a využívají kvalitních komponentů, aby dosáhli optimálního výkonu a dlouhodobé spolehlivosti fotovoltaických systémů.

Naše referenční projekty zahrnují instalace fotovoltaických elektráren na střechy rodinných domů různých typů a velikostí. Naši zákazníci si cení našich profesionálních služeb, pečlivého plánování a dodržování termínů. Navíc jsme pyšní na naši schopnost zajistit hladkou instalaci a efektivní provoz systémů, což našim klientům umožňuje využívat solární energii s minimálními potížemi.

Připojte se k naší spokojené zákaznické základně a začněte využívat výhod solární energie pro váš rodinný dům. Naše reference mluví samy za sebe a jsou pro nás potvrzením naší kvality a schopností. Budeme rádi, pokud i vy se stanete součástí našeho úspěšného týmu spokojených zákazníků, kteří přispívají ke zelenější budoucnosti a snižování nákladů na energii.